Svatební video je pro mě možnost vytvořit vám nezapomenutelnou vzpomínku, ke které se v průběhu let můžete vracet a přípomínat si vaší cestu. Skutečně věřím, že hodnota videa roste s časem. Ve své práci jsem našel pocit vnitřního naplnění a cítím, že díky tomu dělám svět o trochu lepší. Do videa dávám vždy maximum úsilí a péče. Nikdy neodevzdávám výsledek, pokud s ním sám nejsem spokojen. Každá svatba je trochu jiná a proto je každé video originální. Abych naplnil vaše představy, je pro mě důležité poznat vaše osobnosti a stejně tak vy potřebujete poznat kameramana, kterého si zvete na svatbu.
Jak to funguje?
1. Ozvěte se mi přes kontaktní formulář a já vám do 48h odpovím. Dostanete ode mě kompletní nabídku služeb s cenami a také veškeré informace o spolupráci se mnou. Vyplněním formuláře se k ničemu nevážete.
2. It's a match! Já mám volný termín a vy jste si vybrali z mé nabídky služeb. Domluvíme si schůzku nebo online hovor a společně se lépe poznáme.
3. Jste si jistí, že já jsem pro vás ten správný svatební kameraman! A já vím, že chci natočit právě vaší svatbu. Pošlu vám smlouvu o dílo, zaplatíte zálohu a jsme domluveni.
Ozvěte se mi přes kontaktní formulář:
Objevte mě také na sociálních sítích!
Back to Top